Cocotte Minute se rozloučí s debutem Czeko velkolepým koncertem

Nu-metalová kapela Cocotte Minute měla na konci dubna uzavírat vzpomínkové turné oslavující 15 let od vydání přelomového debutu Czeko. Bohužel člověk míní, život a koronavir mění. 

„Když jsme na podzim 2019 vyrazili na Czeko 15 let tour ani ve snu nás nenapadlo, že ho budem muset pro velkej zájem protáhnout na půl roku. A už vůbec nás nenapadlo, že ho nakonec nedojedem kvůli světový pandemii. Kolem Czeka se vždycky děly kurva silný věci, ale že to bude až takovejdle masakr, to by prostě nikdo nikdy nevymyslel. Díky tomu čínskýmu sajrajtu jsme se ale už ke stovkám nebo možná k tisícům z vás nedostali, a tak to prostě nenecháme!“ komentuje aktuální situaci zpěvák Zeller. 

Cocotte Minute se 20. června v pražském Paláci Akropolis definitivně a naživo rozloučí s úspěšným 15 let Czeko tour a playlistem nadupaným nejen vzpomínkovými hity. „Těšíme se! Nehráli jsme čtyři měsíce! Bude to strašný porno! Přijďte spolu s náma ukončit CZEKO 15 let tour a rovnou i zamořit svět našima žalmama,“ dodává frontman.

Koncert má omezenou kapacitu. Na koho nezbyde lístek, může vystoupení sledovat online. V průběhu streamu bude možné přispět skrz www.donio.cz/CocotteMinute, vybrané prostředky poslouží k natočení videoklipu k tracku Křič nahá!