Diss tracky na české scéně. Jedny rapery zviditelní, jiným pohřbí kariéru

Beef, neboli spor mezi dvěma interprety, je běžnou součástí i české rapové scény. Zúčastnění na sebe následně zaútočí „diss tracky“. Naposledy tak učinil Sergei Barracuda svým dissem na Pastora. Vybrali jsme nejznámější tuzemské zástupce.

Sergei B – Jezebel

Mnohé posluchače překvapil nedávný rozpad ostravského labelu Azurit Kingdom (AK), jehož členové Sergei Barracuda a Pastor fungovali pospolu mnoho let. Už na konci března Sergei ostře kritizoval údajně nefunkční roušky, které svým fanouškům nabízel Pastor právě přes e-shop AK. „Ta hyena teď prodává roušky za tři kila,“ prohlásil Sergei a vyzval posluchače, ať si roušky radši šijí doma.

Spor se definitivně vyostřil, když si Sergei na YouTube založil nový kanál, na kterém vydal track Jezebel. Zde popisuje mnoholetou spolupráci s Pastorem. „Žil si z mého jména a mých čísel.“ Barracuda je přesvědčen, že ho Pastor po celou dobu pouze využíval a okrádal o peníze. Navíc údajně do labelu nepřinesl jediný single hit. Track se dostal do trendů a většina posluchačů ho přijala velmi vřele. Jestli vůbec, nebo jak se k dissu vyjádří Pastor, ukáže až čas.