Dony x Davee vydávají taneční vintage klip Svítání

Dvojice Dony x Davee po pilotním singlu Hollywood přináší další videoklip ke své nedávno vydané debutové desce. Tentokrát jde o video k tanečnímu tracku Svítání, které je celé laděné do nádechu vintage. Chtějí jím přinést fanouškům trochu příznivé energie do nelehkých časů. 

I tentokrát má klip pozitivní vibe. „Vydání jsme plánovali spíš na pozdní jaro nebo léto, ale kvůli situaci s koronavirem klip vypouštíme teď, abychom lidi trošku povzbudili,“ vysvětluje Davee, vlastím jménem David Bisek, kterého si mohou diváci pamatovat z talentové soutěže Hlas Česko Slovenska.

O text skladby se postaral Marek Donát alias Dony, o hudbu pak, stejně jako na celém albu Hollywood, producent Abe z H16, který spolupracuje například s Majkem Spiritem. Natáčelo se v Praze, hlavní role se ve videu vedle Donyho ujala jeho kamarádka a sousedka Kristýna. „Na rozdíl od klipu Hollywood bylo natáčení Svítání trochu punk, už jenom tím, že se Dony vžil moc do role a při natáčení vypil dvě lahve vína. Příští ráno jsem mu musel některé situace vyprávět. Byla legrace!“ směje se Davee.