Finále SuperStar bude, Bagárovou podle Novy nikdo nenahradí

Letošní ročník SuperStar se opět komplikuje. Po pandemii produkci potrápila i radostnější událost – středeční porod porotkyně a zpěvačky Moniky Bagárové. Není sice jasné, jestli se nedělního finále zúčastní. Náhrada však nepřipadá v úvahu, tvrdí televize Nova.

Monika Bagárová jako porotkyně soutěžě SuperStar Foto: televize Nova

Zpráva o narození malé dcery, která dostala jméno Rumia Muradova, oběhla v ranních středečních hodinách všechna média i sociální sítě. „Nic víc neexistuje, je to nejkrásnější pocit na světě,“ uvedla čerstvá maminka na svém instagramovém účtu a radost neskrýval ani tatínek a zápasník Makhmud Muradov.

Soutěžící i diváky SuperStar však zajímá, zda Moniku Bagárovou v křesle porotkyně v neděli uvidí. Televize prý byla připravená i na tuto situaci. „V porotě SuperStar Moniku Bagárovou nikdo nahrazovat nebude,“ řekl Vojěch Boháček z Novy. 

Že se toho zpěvačka nebojí, víme už z přechozího kola, kdy se v přímém přenosu promenádovala po pódiu ve večerních šatech, které kvůli nateklým nohám z těhotenství doplnila o obyčejné pantofle. Na její účet vtipkoval i autor koláží TMBK.

„Tak jsem se spletl o pár dnů, nikdo není dokonalý,“ hodnotil ve středu narození holčičky s nadsázkou.

Zasednout případě v porotě ve vypjatém finále soutěže čtyři dny po porodu je velká výzva. Uvidíme, jak se s ní zpěvačka popasuje.