Jako malá jsem napodobovala Langerovou, říká Tereza Mašková

Vítězka Česko Slovenské SuperStar z roku 2018 hodnotila ve videu tvorbu dalších osmi výherců v historii této soutěže. Tereza Mašková, která vydala před pár dny desku Zmatená, litovala finalisty letošního ročníku, že si nemohli vyzkoušet atmosféru s publikem.

Co dále řekla Tereza Mašková?

O pestrosti desky Zmatená:
Potkala jsem skvělé autory a vždy jsem se řídila podle dané situace a emoce. Když se mi písnička líbila a dobře se mi s těmi autory spolupracovalo, nebylo co řešit. Nikdy to nebyl kalkul. Nevyhýbám se žádnému žánru, proto je album tak barevné. To byl plán už od začátku.

O vlastní tvorbě:
Díky různým spolupracím se mi otevřely zase nové dveře. Hodně jsem se naučila. Někdy jsem byla hozená do vody, kdy mi kolegové říkali: „Neboj se toho, tak to zazpíváš blbě a udělá se to jinak.“ Paradoxně jsem začala sama víc psát. Jeden náznak už na desce je, u písně Blíž za tebou, kterou jsme dělali s Matějem Vávrou. Řekla jsem si pak, že to není zase tak těžké, když se člověk nebojí.

O šanci prosadit se v zahraničí:
Když jsem byla menší, tak jsem takové sny měla, to jsem se viděla v Americe. Ale teď už ty tendence nemám. Ráda bych zakořenila v Česku a zpívala česky. Vždycky je těžké, když člověk vyjde ze SuperStar, aby se na něj nezapomnělo. Já mám ale skvělý fanklub, který mě podporuje. Fanoušci mi dávají zpětnou vazbu. Jsem za ně hrozně ráda. Všechny moje singly se tady drží velice slušně.