Langerová a Korben Dallas mají singl Konečně

Aneta Langerová a Korben Dallas představili novou skladbu Konečně. Po písni Rozhodnutia jde o druhý singl z připravovaného EP. I to se bude jmenovat Konečně a umělci ho v březnu a dubnu představí na společném česko-slovenském turné.

„Poprvé jsme zkusili napsat velmi osobní písničku pro někoho jiného,“ líčí frontman Korben Dallas Juraj Benetin. „Považuji se za velmi racionálního člověka, ale neumím ten zážitek nazvat jinak než transcendentální. Nejprve se se skladbou sžít, a potom sledovat, jak do ní vstoupí Aneta. Díky této skladbě jsme se s Anetou nějakým zvláštním a mimořádným způsobem spojili.“

EP Konečně vyjde v digitální distribuci Supraphonu, ve formě fyzického nosiče jej bude možné koupit pouze na turné v limitované edici. Bude obsahovat šest skladeb, na jejichž vzniku se podílela i violoncellistka a písničkářka Dorota Barová.

Šňůra začně 24. března v olomouckém S-klubu a následně zavítá do Ostravy, Brna a Pardubic. Společně vystoupí také 28. a 29. března v pražském Paláci Akropolis. V dubnu zamíří na Slovensko.