Lucie Bílá a 4 Tenoři vydávají singl jako poctu Gottovi

Vokální formace 4 Tenoři dokončuje v těchto dnech debutové album, které vydá 18. září Supraphon. Jako speciální dárek z chystaných písní teď nabízí posluchačům novou nahrávku slavného songu I Believe in You, kterou ve světě proslavily vokální skupina Il Divo a Celine Dion a u nás ji před 11 lety pro Karla Gotta a Lucii Bílou s názvem Krása otextoval Pavel Vrba. Nyní tato slavnostní melodie znovu ožívá v působivém souznění pěti hlasů. Interpreti se rozhodli svoji verzi věnovat Gottovi jako své hudební poděkování. „Je pro nás čest, že Lucie Bílá souhlasila s duetem se 4 Tenory. Vybírali jsme z několika možných skladeb a všichni jsme se shodli na tom, že Krása je ta pravá,“ uvedl manažer a producent Janis Sidovský.

Digitální singl Krása bude exkluzivně k dispozici od pondělí 10. srpna 2020 na Supraphonline.cz a od pátku 14. srpna na streamovacích službách a downloadingových servisech.

Vokální formaci 4 Tenoři tvoří Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo. Album filmových a muzikálových hitů právě v těchto dnech dokončili v nahrávacím studiu Mercury a v rámci probíhajícího turné mají nejbližší koncerty naplánovány na 20. srpna v Třeboni, 16. září v Jihlavě, 24. září v Českých Budějovicích, 1. října v Litomyšli, 2. listopadu v Prostějově, 3. listopadu v Ostravě, 4. listopadu v Zašové, 12. listopadu v Ústí nad Labem, 8. prosince v Jilemnici a 12. prosince se uskuteční speciální Vánoční galakoncert ve Forum Karlín Praha.