Mirai zahrají pro auta také v Brně

Rozhovor s Mirai před koncertem v Ostravě

Po velkolepé a vyprodané ostravské show, na kterou přijelo více než tisíc aut se třemi tisíci fanoušky, přidává kapela Mirai další koncert. Tentokrát Mirai zvou auta na legendární brněnský stadion Za Lužánkami, který má kapacitu bezmála kolem 40 tisíc lidí. Brno tak přebírá štafetu na stadionu, kde se natáčel film Zátopek, jenž půjde brzy do kin. „Přijde mi to docela pěkná náhodička vzhledem k našemu dosud největšímu hitu,“ komentuje s úsměvem Mirai Navrátil a připravuje se na show, která bude snad ještě větší, než byla ta v Ostravě. V Brně se před velkou stage s LED obrazovkami vejde kolem sedmi set aut. Zvuk bude opět přenášen přes autorádia. Vstupenky jsou právě v prodeji.

Před týdnem si kapela vyzkoušela svou premiéru, kdy odehrála dva živé koncerty pro auta v areálu Dolních Vítkovic (recenzi čtěte v našem článku Mirai a největší koncert na světě. Bylo to dobré „jak cyp“. Hraní a celou show si všichni tak užili, že se rozhodli zrealizovat další zastávku. „Koncert bude unikátní v tom, že lidé dostanou jedinečnou příležitost vjet autem přímo na stadion, což brzy nebude kvůli plánovaným rekonstrukcím možné,“ dodává Mirai.

Technicky to bude probíhat jako v Ostravě. Fanoušci se můžou těšit na regulérní velkou stage se vší parádou a taky ledkové obrazovky, aby na kapelu viděli. Zvuk bude opět slyšet jen přes rádiové vlny – rozumějte, že naladit ho půjde přes rádio ve vašem voze.

Nájezd aut bude možný od 18 hodin pro ty, kteří budou chtít být nejblíže pódiu. Koncert je naplánovaný na osmou hodinu večerní, ale je potřeba počítat s drobnou s odchylkou na odbavení aut. Vstupné/vjezdné za automobil je 290 korun a vstupné za každou osobu je také 290 korun. Kapacita je omezená.