Robin Zoot ft. Emma Smetana. Došlo k vysněné spolupráci?

Mnoha fanouškům labelu Milion+ se splnil sen. Po několika náznacích raper Robin Zoot a zpěvačka Emma Smetana konečně vydali společnou písničku. Ta je v současnosti dostupná na YouTube.

Když v roce 2018 vydal Robin Zoot track s názvem Emma Smetana, mnozí uvažovali o tom, co má název, text i videoklip písně vlastně znamenat. Někteří se domnínvali, že jde o disstrack, jiní zase, že jde o vyznání lásky známé moderátorce. Hiphopový magazín BBarak si také hrál s myšlenkou, že se jedná o provokaci mířenou na partnera Emmy Jordana Haje. Ať už to tehdy Robin Zoot myslel jakkoliv, jeho nové album s názvem Pouzar obsahuje také písničku Lady & Trap, na jejímž featu je právě Emma Smetana.

Mezi hosty na novém albu Robina Zoota, které by mělo brzy vyjít, bude například Yzomandias, Hugo Toxxx, Nik Tendo, Fobia Kid, Calin, Ca$hanova Bulhar, ale také Emma Smetana. Fanoušci labelu Milion+ tuší, že se určitě nejedná o náhodu.

V roce 2018 vydával Zoot společně s Djem Rustym album Tvoje máma ví, co je námrd. Nejúspěšnějším a také nejsledovanějším trackem celého CD byla právě Emma Smetana ft. Nik Tendo, Yzomandias. Kromě velice chytlavého závěru fanoušky k písničce přitahovala otázka, proč vlastně vznikla.

Že se nejedná o diss, potvrdila pozdější společná fotka Zoota a Emmy na Instagramu. Smetana se navíc vyjádřila v rozhovoru pro Real Talk, že Robin Zoot je moc milý člověk. „Tu písničku jsem nepochopila, asi nejsem cílovka. Ptala jsem se tedy Jakuba Stracha (známý jako NobodyListen, český DJ a producent, pozn. red.), který ty kluky zná, a bylo mi řečeno, že mě asi milují,“ konstatovala Smetana.

Na vyznání lásky je však zmíněný track až příliš vulgární a provokativní. Magazín BBarak přišel s jinou a možná také nejpravděpodobnější teorií. Jordan Haj u příležitosti vystoupení Kapitána Dema na předávání Andělů v roce 2018 tancoval na stole, u kterého seděli členové labelu Milion+. Pomstít se perverzní a vyzývavou písničku směrem k jeho partnerce by tak mohlo být možné vysvětlení.

Emma Smetana se navíc dala slyšet, že při prvním náhodném setkání se Zootem po ní člen Milion+ chtěl, aby pozdravovala svého přítele. Tak, či onak – některými fanoušky vymodlená spolupráce dvojice ve složení Robin Zoot a Emma Smetana je na světě.

Písnička s názvem Lady & Trap je bez videoklipu. A ti, co by očekávali typické vulgární bars Robina Zoota, možná budou překvapeni. Pro spolupráci s moderátorkou DVTV tvůrci zvolili klidnější beat a atmosferičtější flow. Určitě se však jedná o zajímavý počin.