Rock for People se letos uskuteční ve verzi „Home“

Rock for People Home, tak pořadatelé nazvali sérii koncertů, která objede Česko a vyvrcholí v Hradci Králové v sobotu 20. června, kdy a kde se měl původně konat letošní ročník festivalu Rock for People.

Ten se přesouvá na příští rok a jako náhradu hudebním fanouškům organizátoři předkládají koncerty tuzemských kapel.

Každý interpret se představí v jednom mětě. „Koncert proběhne v pojízdném live jukeboxu a fanoušci si sami navolí písně z rejstříku daného umělce. Živé vystoupení s kapacitou pro tři sta návštěvníků si však bude moci vychutnat každý díky livestreamu na Mall.tv,“ láká tým Rock for People.

Jako první zahrají 15. června v Praze Gaia Mesiah, a potom se po dnech představí Pokáč v Plzni, Vypsaná fixa v Pardubicích, Kapitán Demo v Ostravě a John Wolfhooker v Kutné Hoře. To bude v pátek 19. června a následující den všechny kapely společně zahrají právě v Hradci Králové.

Vstupenky na Rock for People 2020 platí pro příští rok. Lístky na koncerty ze série Rock for People Home půjdou do prodeje 3. června v 10 hodin. Vstupné na jednotlivé koncerty vyjde na 250, na celý sobotní line up potom na 850 korun. Hradecké letiště bude uspůsobené pro pět set návštěvníků.