V klipu Voxela a jeho ženy Marie vystoupily i další známé páry, připomínají si dobu „korony“

Písničkář Voxel, vlastním jménem Václav Lebeda, vydal první oficiální duet se svou ženou Marií. Před pár dny dostal song My dva jsme se našli i obrazovou podobu. V klipu si zahrál například Pokáč a jeho žena, Kuba Ryba s manželkou nebo i Franta a Karel z Čechomoru.

Písničkář Voxel, vlastním jménem Václav Lebeda, vydal první oficiální duet se svou ženou Marií.

„Singl vznikl za ‘korony‘, kdy jsme spolu s Marií byli prakticky nepřetržitě, až jsme si začali trochu lézt na nervy,“ připouští Voxel. Dobře ví, že pro nejeden pár byla doba pandemie zatěžkávací zkouškou. V klipu se proto objevuje i několik dalších párů a dvojic, které se různě provokují a dělají si naschvály. „Máme škodolibou radost, že jsme mohli v našich situacích vidět i naše kamarády,“ říká.

Ve videoklipu se objevil například Pokáč se svou ženou, Kuba Ryba (Rybičky 48) s manželkou, Jindra Polák (Jelen) s manželkou a dcerou, Karel Holas a Franta Černý z Čechomoru a Michal Horák se svou kytarou. Právě s Horákem čeká Voxela i společné turné, které startuje 29. října v Ostravě. 

O režii se postaral Ondřej Soukup, tvůrce klipů třeba právě i Rybiček 48 nebo Marka Ztraceného.  „Použili jsme netradiční formát 1:1 neboli čtvercové video, které se v českých videoklipech používá velmi zřídka,“ popisuje. Dodává, že hlavním důvodem byl i fakt, že by se na jiný formát nevlezlo barevné plátno. „Radši ale budeme říkat, že jde o umělecký záměr,“ dodává s nadsázkou.